O NÁS

 

Historie

 

Společnost MH Odpady s.r.o. se sídlem v Táboře začínala v roce 2005 jako malá, nevýrazná provozovna sběrných surovin Drhovicích.

Díky majitelce a jednatelce společnosti paní Marií Fuliérové přibývalo spokojených zákazníků a partnerů, což způsobilo narůstání poptávky od dalších společností.

Postupem času byla v roce 2008 založena společnost MH Odpady s.r.o., která má provozovnu v Drhovicích u Tábora, v bývalém vojenském areálu o rozloze 8000 m2. Jsou zde i kanceláře společnosti. Pro ochodní partnery, a jiné firmy, jsou k dispozici  nákladní automobily do 30 tun.

 

 

logo

 

 

 MH Odpady ve světě

 

Naší specializací je výkup, zpracování a následný prodej papírů a plastů do zahraničí. Mezi naše dlouhodobé, přední zahraniční partnery patří především Čína, dále pak Slovensko, Rakousko, Ukrajina, Belgie, Rusko, nově Velká Británie a Indie.

svet

Profil společnosti:

Zabýváme se výkupem a prodejem odpadních surovin. (seznam surovin naleznete ZDE)

Naší oblastí je nakládání s odpady a jejich následným zpracováním ve vysoké kvalitě. Poskytujeme servis v odpadovém hospodářství velkým společnostem, firmám, živnostníkům, školám, obcím a ostatním organizacím.

 

Koloběh odpadů pro web2

My a Klient:

 

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně dle jeho potřeb a požadavků. Program "KLIENT" zahrnuje individuální program kategorizací odpadů.

KLIENT zahrnuje:

Vypracování bezplatného návrhu pro bezpečné uskladnění odpadních surovin na provozech.

Zajištění a přistavení kontejnerů, boxů či bigbagů.

Komunikace, neustálý servis na telefonu.

Vedení evidence odpadového hospodářství v programu EVI.